fbpx

Świadczymy usługi produkcji telewizyjnej i streamingu od 2009 roku

transmisjelive jest marką należącą do firmy Media Mine Sp. z o.o. Od 2009 roku świadczymy usługi produkcji telewizyjnej, realizacji transmisji i streamingu. Przez ponad 12 lat działalności wyprodukowaliśmy kilka tysięcy transmisji i zdobyliśmy zaufanie największych firm i instytucji w Polsce, wśród których są m.in. PZPN, Kancelaria Premiera, TVP, Telewizja Polsat, KSW, Narodowy Instytut Fryderyka Chopina, Parlament Europejski czy wiodące agencje eventowe w kraju. W 2019 roku wyprodukowaliśmy swoją największą transmisję na 21 kamer z VERVA Street Racing w Gdyni. W 2020 roku transmitowaliśmy pierwszą konwencję wyborczą Prezydenta RP. W 2021 roku zrealizowaliśmy pierwszą transmisję w 4K UHD.

Posiadamy największe portfolio prestiżowych klientów w Polsce

#10YearsChallenge – od małej kamery do trzech wozów transmisyjnych

Zaczynaliśmy, kiedy w Polsce mało kto słyszał o streamingu, a produkcją transmisji zajmowały się głównie telewizje i dwie-trzy duże firmy. 12 lat temu firma była właścicielem jednej kamery i analogowego miksera wizji, a realizacja trzech transmisji miesięcznie była sukcesem. Jedną z pierwszych takich transmisji zrealizowaliśmy w lipcu 2009 roku na stadionie warszawskiej Polonii. Wyglądało to jak na obrazku – analogowy mikser, stara kamera, laptop... W 2021 roku zrealizowaliśmy 1108 transmisji, a w 2022 roku uruchomiliśmy nasz trzeci wóz transmisyjny – tym razem w standardzie 4K UHD.

transmisjelive w liczbach

Co wyróżnia naszą firmę? Doświadczenie! Nasz zespół ponad 60 specjalistów, regularnie realizuje transmisje na żywo najróżniejszych wydarzeń w całej Polsce.

2009

pierwsza transmisja

Pierwszy streaming zrealizowaliśmy w 2009 roku na meczu III ligi pod Warszawą.

1108

transmisji w 2021 roku

W zeszłym roku zrealizowaliśmy dla naszych klientów 1108 udanych produkcji.

20

kamer co weekend

Co weekend tyle kamer wyjeżdża z magazynu w Warszawie na transmisje w całej Polsce.

9

lig sportowych

Regularnie transmitujemy w TV i Internecie 9 różnych lig sportowych w 4 dyscyplinach.