fbpx

Obsługa techniczna streamingu z konferencji

Realizujemy streaming z konferencji online, tradycyjnych oraz konferencji hybrydowych. Pracujemy w Warszawie, ale także w innych miastach na terenie całej Polski, niezależnie od tego czy wydarzenie odbywa się w studio green screen, na diodzie czy w hotelu. Oferujemy kompleksową obsługę techniczną konferencji w zakresie usług produkcji filmowej i livestreaming. Zapewniamy dopasowaną do wydarzenia platformę live stream z kontrolowanym dostępem i możliwością interakcji.

Obsługa techniczna konferencji i eventów - livestreaming
Ekrany diodowe w studio, konferencja w hotelowej sali lub w studio greenbox

W studio multimedialnym, na greenboxie lub w hotelowej sali

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie realizujesz swoją konferencję lub event online. Zapewniamy profesjonalną realizację transmisji, niezależnie od tego czy Twoje wydarzenie odbywa się w studio multimedialnym z ekranem diodowym, w studio greenbox czy może w hotelowej sali konferencyjnej. W transmisjelive oferujemy pełną gamę usług realizacji transmisji i streamingu.

Profesjonalna realizacji wizji i dźwięku z konferencji

Przygotujemy realizację wizji i dźwięku do transmisji, od 1 do 14 kamer, nawet w standardzie 4K UHD. Wykorzystamy do tego jeden z naszych wozów transmisyjnych, zestawy mobilne lub remote production studio. Mamy sprzęt i technikę na każde wydarzenie online i na każdy budżet.

Środki produkcyjne dostępne w transmisjelive:
 • Remote Production Studio (RPS) – zdalna realizacja transmisji, która oszczędza czas i pieniądze na zbędną logistykę. Na miejsce przyjadą tylko nasi operatorzy, a resztę streamingu zrealizujemy z naszej reżyserki remote production, dzięki niezawodnej technologii Mobileviewpoint.
 • Mobilny Zestaw Transmisyjny (MZT) – kompletny zestaw do małych transmisji, zamknięty w przenośnej skrzyni typu flight-case. Pozwala na realizację streamingu od 1 do 4 kamer, z oprawą graficzną i obsługą videokonferencji czy połączeń zdalnych. Jakościowy streaming w atrakcyjnej cenie!
 • Wóz transmisyjny – jeśli potrzebujesz zaawansowanej realizacji kamerowej i produkcji dźwięku w standardzie telewizyjnym. Oferujemy duże kamery telewizyjne z obiektywami typu broadcast, które zapewniają niezrównaną jakość, głębię oraz stabilność ujęć nawet z najdalszych pozycji kamerowych.
Realizacja wizji i dźwięku
Oprawa graficzna transmisji internetowych

Oprawa graficzna. Utrzymujemy uwagę widzów

Dzięki naszym rozwiązaniom, transmisje z konferencji nie będą nudne. Mamy technologię i sprzęt do grafiki 2D i 3D, tworzymy zaawansowane systemy oprawy graficznej do realizacji transmisji na żywo z animacjami i dynamicznymi danymi. Zadbamy o uwagę Twoich widzów, podając im najważniejsze informacje z prezentacji multimedialnych w najbardziej atrakcyjnej i efektownej formie.

Połączenia zdalne z prelegentami

Zdarza się, że prelegenci lub ważni goście nie będą mogli przybyć osobiście na konferencję i będzie trzeba połączyć się z nimi zdalnie. Używana przez nas technologia gwarantuje najwyższą jakość takiego połączenia, a dodatkowo pozwala na pełną personalizację jego wyglądu podczas transmisji. Ze strony zaś samych prelegentów nie wymaga instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania.

Twój prelegent weźmie udział w dyskusji, udostępni ekran, pokaże prezentacje – zupełnie tak, jakby znajdował się na miejscu konferencji. Połączenie zdalne pokażemy w atrakcyjnym układzie ekranowym lub w oknach na tle zgodnym z KV Twojego eventu. Koniec z wielkimi twarzami na diodach i zacinającymi się połączeniami!

Połączenia zdalne videokonferencje i telemosty
Platforma streamingowa na eventy online

Personalizowany landing page i platforma streamingowa

Transmisje na YouTube i Facebooku są super, ale mają swoje ograniczenia. My nie lubimy ograniczeń, dlatego oferujemy własną platformę streamingową, z możliwością interakcji i dopasowanym do konferencji wyglądem landing page.

Najważniejsze funkcje naszej platformy:
 • Rejestracja, logowanie, unikalny kod dostępu lub opcja PPV. Tworzyliśmy również system weryfikujący prawo wykonywania zawodu lekarza. Ty wybierasz rodzaj autoryzacji i kontrolujesz dostęp do swojej konferencji.
 • Interakcja z widzami poprzez moderowany live chat oraz systemy głosowania podczas transmisji z konferencji.
 • Streaming konferencji w kilku językach, z obsługą tłumaczenia symultanicznego, z opcją zmiany ścieżki językowej bezpośrednio w odtwarzaczu, bez przeładowywania strony.
 • Dostępność platformy na komputerach, urządzeniach mobilnych a nawet telewizorach Smart TV.

Wyjątkowe ujęcia dzięki kamerom specjalnym. Nie robimy nudnych konferencji!

W transmisjelive zawsze dbamy o to, żeby Twoja konferencja nie była nudna. Oferujemy cały wachlarz kamer i systemów specjalnych, które zapewniają efektowne, płynne ujęcia. Wszystko to, żeby jak najlepiej oddać emocje, zaprezentować Twoją firmę i zachwycić widzów przed ekranami.

 • Ramię kamerowe i techno-kran
 • System steadicam
 • Jazda kamerowa
 • Systemy typu hot-head
 • Ujęcia z powietrza i drony FPV
 • Ukryte kamery
Techno-kran, spidercam i inne kamery specjalne
Streaming 4G/LTE/5G - bonding technology

Niezawodny streaming przez kilka łącz LTE jednocześnie

W transmisjelive korzystamy z technologii Mobileviewpoint, dzięki której każda transmisja online nadawana jest przez kilka łącz jednocześnie, które łączone są w jedno, duże pasmo. Dzięki temu Twoja transmisja jest odporna na awarie i spadki jakości. Jesteśmy niezależni od łącza internetowego, jakie zastaniemy na miejscu realizacji wydarzenia.

Technologia Mobileviewpoint jest używana przez stacje telewizyjne na całym świecie, a w Polsce m.in. przez TVP. Jako jedyni korzystamy z tak zaawansowanego sprzętu do realizacji transmisji internetowych.

0%

buforowania

100%

płynnej transmisji

Produkcja filmowa. Wypowiedzi ekspertów i relacja z konferencji.

Równolegle z transmisją online konferencji, oferujemy także usługi produkcji telewizyjnej, bo wiemy jak ważna dla naszych klientów jest kompleksowa obsługa wydarzeń. Dlatego przygotujemy atrakcyjną relacją filmową, skrót lub nagramy wypowiedzi ekspertów podczas Twojego wydarzenia.

Stawiamy na jakość, dlatego pracą nad Twoim materiałem zajmie się profesjonalny montażysta, a Ty otrzymasz materiał filmowy gotowy do publikacji w mediach społecznościowych lub na stronie internetowej konferencji.

Relacja filmowa z eventów i konferencji

Obsługa techniczna transmisji konferencji w najlepszej cenie!

Zadzwoń lub napisz, aby otrzymać szybką wycenę Twojego projektu. Nasz specjalista czeka na kontakt w godzinach 9-17.

Oferta i wycena obsługi technicznej konferencji