Transmisja konferencji w internecie powinna zostać przygotowana profesjonalnie i posiadać wysoką jakość. Realizujemy transmisje na żywo w Warszawie i w całej Polsce. Transmisja konferencji online cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ można oglądać ją wszędzie, jest świetną reklamą dla marki i angażuje widzów.

Transmisja konferencji online na różnych platformach

Oferowana przez nas realizacja transmisji konferencji obsługiwana jest na najpopularniejszych platformach, takich jak YouTube, Facebook, Livestream czy Ustream. Posiadamy także własną platformę, z której skorzystać mogą najbardziej wymagający klienci. Transmisja internetowa konferencji, którą proponujemy jest możliwa do obejrzenia zarówno na komputerze, jak i urządzeniach mobilnych. Dzięki temu widzowie mogą obejrzeć transmisję w domu, ale też w pracy czy w trakcie wyjazdu.

Transmisje online na stronie internetowej i Facebooku

Facebook
Realizowana przez nas transmisja konferencji może zostać zamieszczona na stronie internetowej, Facebooku albo Twitterze. Odtwarzacz napisany w technologii HTML5 ma wiele możliwości personalizacji, co pozwala na dopasowanie go do potrzeb klienta –  można zmienić rozmiar, logo, kolory czy napisy.

Wynajem sprzętu do transmisji konferencji

Mamy do dyspozycji wóz transmisyjny, a także dwa mobilne zestawy transmisyjne. Nowoczesny sprzęt pozwala nam na transmisję live konferencji na bardzo wysokim poziomie. Co możemy zapewnić?
  • transmitowanie konferencji w internecie na żywo w cyfrowym standardzie HD-SDI oraz światłowodowo z opcją zrealizowania wizji na dużych odległościach,
  • udostępnienie sygnału na telebim, ekrany czy dla telewizyjnych wozów SNG, z użyciem od 1 do 10 kamer oraz ramienia kamerowego,
  • oprawę graficzną.
encodery h264
Transmisje internetowe realizowane są przy pomocy najlepszej jakości sprzętu. Aby prowadzić transmisję konferencji online sięgamy po rozwiązania hardware-owe marki Teradek oraz software-owe, bazujące na stacjach roboczych z najnowszym procesorem Intel® Core™ i7 i kartami Blackmagic Design HD Extreme i Blackmagic Design DeckLink SDI. Te niezawodne urządzenia gwarantują najlepszą wydajność wysyłanego obrazu i dźwięku w jakości HD. To sprzęt, który wielokrotnie obsługiwał ważne wydarzenia w kraju.
Doświadczenie w realizacji streamingu konferencji online sprawia, że świadczymy usługi na bardzo wysokim poziomie. Obsługiwane przez nas transmisje internetowe nie zacinają się, a widzowie mogą liczyć na płynny i dynamiczny przekaz. Transmisje online mają szansę trafić do bardzo dużej liczby użytkowników, ponieważ oglądanie nagrań z każdego miejsca na urządzeniu mobilnym jest niezwykle wygodne. Nasza firma transmisjelive realizuje profesjonalne nagrania na żywo w internecie – jeżeli jesteście zainteresowani, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON

Ogłoszenie kadry na EURO 2016 Na żywo z Arłamowa, 30.05.2016 r.
Wykorzystane środki produkcyjne: Wóz transmisyjnyRealizacja wizji Realizacja dźwięku Oprawa graficzna Udostępnienie sygnału do TV
transmisja z prezentacji kadry na EURO 2016
Więcej realizacji znajdziesz w dziale “Portfolio“.
KONTAKT Z NAMI

Media Mine Sp. z o.o.
Plac Konstytucji 6/83
00-550 Warszawa

Tel. 22 355-28-68
biuro@transmisjelive.pl