Transmisje LIVE.pl partnerem branżowym Forum IAB 2012

Transmisje LIVE.pl zrealizuje studio „na żywo”, w ramach którego przeprowadzane będą wywiady z prelegentami i gośćmi podczas Forum IAB 2012, które odbędzie się 23 i 24 maja w Waszawie. Wszystkie wywiady z Forum IAB transmitowane będą na żywo w Internecie i będzie je można oglądać na stronach internetowych, Facebooku a także przez urządzenia mobilne.

Forum IAB to coroczna konferencja organizowana przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska i zarazem jedno z największych wydarzeń w branży w tej części Europy. Hasło przewodnie tegorocznej konferencji to „Adaptive marketing, adaptive enterprise”. W czasie dwóch dni trwania, swoje prezentacje wygłosi wielu światowej sławy mówców – w tym roku wydarzenie uświetni swoją osobą m. in. Bruce Dickinson – lider zespołu Iron Maiden, pilot i biznesmen w jednej osobie. W czasie dwóch dni wystąpi łącznie 67 prelegentów.

Transmisje LIVE.pl jest partnerem branżowym Forum IAB, przygotowaliśmy nagrania wideo ze sponsorami imprezy, a podczas samej konferencji przygotowane zostanie studio, w którym wywiadów udzielać będą prelegenci i goście Forum IAB. Transmisja ze studio zostanie zrealizowana w oparciu o 3 kamery HD i będzie nadawana na żywo do Internetu. Transmisję on-line będzie można oglądać pod adresem live.transmisjelive.pl, a także na stronach internetowych i facebookowym profilu IAB Polska. Ponadto na platformie Popler pod adresem www.popler.tv/ForumIAB dostępne będą nagrania wszystkich przeprowadzonych wywiadów, natychmiast po ich zakończeniu.

Wywiady będą przeprowadzane 10 minut po każdej prelekcji, pierwszego i drugiego dnia konferencji. Pełny program widoczny jest w playerze na live.transmisjelive.pl.