IV Runda Driftingowych Mistrzostw Polski

IV Runda Driftingowych Mistrzostw Polski w Karpaczu, która w tym roku odbędzie się w dniach 1-2 września, to zawsze największe wydarzenie w całym driftingowym kalendarzu i zarazem ogromne wyzwanie dla firmy, która realizuje produkcję audiowideo, albowiem do zrobienia jest nie tylko transmisja internetowa dla kibiców, ale także realizacja dla sędziów zawodów, którzy mają widoczność tylko na jeden zakręt z całej, liczącej ponad 700 metrów trasy.

Po raz drugi firma Transmisje LIVE.pl zrealizuję pełną produkcję z IV Rundy DMP w Karpaczu. W tym roku będzie to 6 kamer na trasie zawodów, system powtórek slow-motion, grafika, plazmy dla sędziów oraz mobilny internet do nadawania transmisji. Nad całością realizacji czuwać będzie ekipa licząca 11 osób.

W sumie do rozciągnięcia jest ponad 3 kilometry kabli i przewodów do transmisji obrazu, dźwięku i zasilających. Karpacz to ogromne wyzwanie logistyczne, sama trasa to typowa górska droga, prowadząca pod górę, na której po jednej stronie znajdują się domostwa, a po drugiej las i strome zbocza.

Po zeszłorocznej realizacji w Karpaczu i tegorocznej realizacji w Sopocie, wygląda na to, że lubimy i radzimy sobie z dużymi wyzwaniami.