Transmisja na żywo z 34. Maratonu Warszawskiego

Transmisje LIVE.pl zrealizuję transmisję na żywo z tegorocznego, 34. Maratonu Warszawskiego, który pobiegnie 30 września warszawskimi ulicami.

Od kilkunastu dni Fundacja „Maraton Warszawski” zapowiada w informacjach prasowych „kilkugodzinną transmisję biegu na stadionowych telebimach oraz w Internecie”. Bardzo nam miło ogłosić, że tę produkcję zrealizuje Transmisje LIVE.pl.

Tegoroczny Maraton Warszawski, którego start odbędzie się na moście Księcia Józefa Poniatowskiego, z metą na Stadionie Narodowym, będzie transmitowany na żywo z 7 kamer, w tym 4 mobilnych, poruszających się na trasie biegu. Kilkugodzinną transmisję będzie można oglądać na żywo w Internecie na stronie Maratonu Warszawskiego oraz stronie live.transmisjelive.pl, zaś kibice na Stadionie Narodowym będa mogli oglądać biegaczy także na stadionowych telebimach. Całość zostanie uświetniona komentarzem Przemysława Babiarza.

[pullquoteleft]

Przeprowadzenie tego typu transmisji możliwe jest dzięki technologii do transmisji w ruchu jaką posiadamy.

[/pullquoteleft]

Przeprowadzenie tego typu transmisji możliwe jest dzięki technologii do transmisji w ruchu jaką posiadamy. Transmisje LIVE.pl jako jedna z niewielu firm w Polsce dysponuje urządzeniem pozwalającym na wysokiej jakości streaming na żywo z dowolnego miejsca. Urządzenie było już wiele razy wykorzystywane podczas transmisji, które realizowaliśmy z marszów czy protestów. Podczas transmisji z Maratonu Warszawskiego wykorzystane zostaną 4 takie urządzenia, które nadawać będą na żywo obraz i dźwięk z kamer poruszających się na samochodach i skuterach na trasie Maratonu.

[pullquoteright]

Technicznie transmisja z Maratonu to w sumie 7 kamer (…) 4 urządzenia do nadawania w ruchu, kilkaset metrów kabli, 6 wozów i 18 osób obsługi.

[/pullquoteright]

Technicznie transmisja z Maratonu to w sumie 7 kamer – 4 mobilne kamery na trasie i 3 na Stadionie Narodowym, w tym jedna kamera mobilna, przeznaczona dla reportera, który przeprowadzał będzie wywiady z gośćmi i kibicami. To także system grafiki na żywo, emisja materiałów wideo dostarczonych przez organizatora, a także udostępnienie sygnału na stadionowe telebimy. 4 urządzenia do nadawania w ruchu, kilkaset metrów kabli, 6 wozów i 18 osób obsługi.

Po takich wyzwaniach jak uliczne rundy Driftingowych Mistrzostw Polski w Sopocie i Karpaczu, Mistrzostwach Polski w Motocrossie, czas na Maraton Warszawski. Z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że wyzwania to nasze drugie imię i świetnie się w tym czujemy. Zapraszamy w najbliższą niedzielę, 30 września, od godziny 9:00.