Transmisja na żywo z 34. Maratonu Warszawskiego

Transmisje LIVE.pl zrealizuję transmisję na żywo z tegorocznego, 34. Maratonu Warszawskiego, który pobiegnie 30 września warszawskimi ulicami.

Od kilkunastu dni Fundacja "Maraton Warszawski" zapowiada w informacjach prasowych "kilkugodzinną transmisję biegu na stadionowych telebimach oraz w Internecie". Bardzo nam miło ogłosić, że tę produkcję zrealizuje Transmisje LIVE.pl.

Tegoroczny Maraton Warszawski, którego start odbędzie się na moście Księcia Józefa Poniatowskiego, z metą na Stadionie Narodowym, będzie transmitowany na żywo z 7 kamer, w tym 4 mobilnych, poruszających się na trasie biegu. Kilkugodzinną transmisję będzie można oglądać na żywo w Internecie na stronie Maratonu Warszawskiego oraz stronie live.transmisjelive.pl, zaś kibice na Stadionie Narodowym będa mogli oglądać biegaczy także na stadionowych telebimach. Całość zostanie uświetniona komentarzem Przemysława Babiarza.

Przeprowadzenie tego typu transmisji możliwe jest dzięki technologii do transmisji w ruchu jaką posiadamy.

Przeprowadzenie tego typu transmisji możliwe jest dzięki technologii do transmisji w ruchu jaką posiadamy. Transmisje LIVE.pl jako jedna z niewielu firm w Polsce dysponuje urządzeniem pozwalającym na wysokiej jakości streaming na żywo z dowolnego miejsca. Urządzenie było już wiele razy wykorzystywane podczas transmisji, które realizowaliśmy z marszów czy protestów. Podczas transmisji z Maratonu Warszawskiego wykorzystane zostaną 4 takie urządzenia, które nadawać będą na żywo obraz i dźwięk z kamer poruszających się na samochodach i skuterach na trasie Maratonu.

Technicznie transmisja z Maratonu to w sumie 7 kamer (...) 4 urządzenia do nadawania w ruchu, kilkaset metrów kabli, 6 wozów i 18 osób obsługi.

Technicznie transmisja z Maratonu to w sumie 7 kamer - 4 mobilne kamery na trasie i 3 na Stadionie Narodowym, w tym jedna kamera mobilna, przeznaczona dla reportera, który przeprowadzał będzie wywiady z gośćmi i kibicami. To także system grafiki na żywo, emisja materiałów wideo dostarczonych przez organizatora, a także udostępnienie sygnału na stadionowe telebimy. 4 urządzenia do nadawania w ruchu, kilkaset metrów kabli, 6 wozów i 18 osób obsługi.

Po takich wyzwaniach jak uliczne rundy Driftingowych Mistrzostw Polski w Sopocie i Karpaczu, Mistrzostwach Polski w Motocrossie, czas na Maraton Warszawski. Z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że wyzwania to nasze drugie imię i świetnie się w tym czujemy. Zapraszamy w najbliższą niedzielę, 30 września, od godziny 9:00.

Wydarzenia
KONTAKT Z NAMI

Media Mine Sp. z o.o.
Plac Konstytucji 6/83
00-550 Warszawa

Tel. 22 355-28-68
biuro@transmisjelive.pl