Transmisja na żywo z 36. PZU Maratonu Warszawskiego

Miło nam poinformować, że Fundacja Maraton Warszawski ponownie zaufała naszej firmie, wybierając nas do realizacji transmisji z tegorocznego PZU Maratonu Warszawskiego, który pobiegnie ulicami Warszawy już 28 września.

Transmisje LIVE.pl zajmie się kompleksową realizacją produkcji telewizyjnej, transmisji na telebimy i do Internetu. Podczas 36. edycji PZU Maratonu Warszawskiego szykujemy realizację w sumie z 13 kamer, studio na Stadionie Narodowym, gdzie finiszować będą zawodnicy a także ujęcia z 20-metrowego podnośnika i z powietrza. Na trasie biegu pracować będą 4 kamery, które dzięki wykorzystaniu naszej technologii do transmisji w ruchu, przekazywać będą na żywo obraz i dźwięk, prowadząc na trasie m.in. czołówkę kobiet i mężczyzn.

Produkcja sygnału i realizacja z tak dużej imprezy, to zawsze wyzwanie logistyczne. 13 kamer, 4 samochody na trasie, studio na Stadionie Narodowym, czy kamera na starcie, który oddalony jest od Stadionu Narodowego o kilkaset metrów, wymagają zaangażowania prawie 30 osób, rozciągnięcia kilometrów okablowania wizyjnego, dźwiękowego i światłowodowego.

Efekt naszej pracy będzie można oglądać od rana na telebimach Stadionu Narodowego, w Internecie na oficjalnym kanale Maratonu Warszawskiego na YouTube a także w specjalnym programie z okazji 36. PZU Maratonu Warszawskiego na antenie telewizji Polsat News, której udostępniamy realizowany przez nas sygnał.