Dziś mija 5 lat działalności Media Mine Sp. z o.o.

Z radością informujemy, że w dniu dzisiejszym nasza firma obchodzi swoje urodziny. 28 maja mija 5 lat od rozpoczęcia działalności przez Media Mine Sp. z o.o.

Dzisiaj firma Media Mine odpowiada za takie projekty jak Transmisje LIVE.pl, Emocje.TV i LiveRent.pl. Dominującą działalnością firmy są usługi oferowane pod marką Transmisje LIVE.pl, gdzie zajmujemy się produkcją telewizyjną i realizacją transmisji internetowych. W ramach Emocje.TV realizujemy projekt PPV, gdzie zapewniamy platformę, na której nadajemy mecze Tauron Basket Ligi, czyli najwyższej klasy rozgrywkowej w koszykówce mężczyzn w Polsce. LiveRent.pl to marka, która powstała w celu wynajmu naszego sprzętu realizacyjnego.

Ostatni rok był kluczowy i jednocześnie przełomowy dla rozwoju naszej firmy. Obrót Media Mine Sp. z o.o. wzrósł rok do roku o ponad 300 %, a w październiku odebraliśmy zamówiony w czerwcu wóz realizacyjny – pierwszy w historii firmy, zbudowany na podwoziu IVECO Daily i wyposażony m.in. w 10-kanałowy cyfrowy mikser wizji.