ORLEN Olimpiada 2015. Realizacja Transmisje LIVE.pl

Kolejna duża, orlenowska impreza przed nami i kolejny raz wspólnie z Agencją Allegro, która ponownie jak przed rokiem odpowiada za organizację ORLEN Olimpiady.

Podczas tegorocznej ORLEN Olimpiady, która odbędzie się 13 czerwca w Płocku, zajmiemy się produkcją sygnału, realizacją nagrań i wizji na telebimy. Nasze kamery będą przekazywać relacje ze wszystkich konkurencji rozsianych na dużym terenie stadionu Wisły Płock i ORLEN Areny. Będziemy śledzić m.in. rozgrywki piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, tenisa ziemnego, tenisa stołowego, bieg, wyścig kolarski czy karting. Wydarzenia na arenach sportowych ponownie realizować będzie śmietanka polskiego dziennikarstwa, z którą będziemy mieli przyjemność pracować. ORLEN Olimpiadę poprowadzą Maciej Kurzajewski i Dorota Gardias. Na scenie realizować będziemy także koncerty m.in. Eweliny Lisowskiej, Dawida Kwiatkowskiego, Majki Jeżowskiej czy Lady Pank.

Do Płocka wysyłamy praktycznie wszystkie nasze siły, w tym wóz realizacyjny z 10 kamerami, które miksował będzie 20-kanałowy cyfrowy mikser wizji i cyfrowy mikser dźwięku, system powtórek, serwer playout i system graficzny. Przy tej realizacji pracować będzie dwóch realizatorów wizji i jeden realizator dźwięku, dziesięciu operatorów kamer i kilkanaście osób obsługi technicznej. Ekipa zabiera ze sobą prawie ponad 6 km okablowania światłowodowego, wizyjnego i dźwiękowego.