Spotkanie Beaty Szydło z mieszkańcami Bełchatowa zrealizuje Transmisje LIVE.pl

Miło nam poinformować, że będziemy realizować kolejny projekt wspólnie z partią Prawo i Sprawiedliwość. Spotkanie kandydatki na urząd Prezesa Rady Ministrów z ramienia PiS z mieszkańcami Bełchatowa, jakie odbędzie się 27 czerwca, zrealizuje nasza firma.

Spotkanie odbędzie się o godzinie 14:00 na jednym z placów w centrum Bełchatowa. Wydarzenie odbywa się w ramach kampanii przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi. Do zadań Transmisje LIVE.pl przy tym wydarzeniu należeć będzie realizacja z 4 kamer. Do Bełchatowa pojedzie oczywiście nasz wóz HD, a realizowany przez nas sygnał trafi na telebimy i do wozów SNG Polsat News, TVN24, Superstacji oraz przez Internet także do TVP Info czy Telewizji Republika.

To kolejna nasza współpraca z PiS na przestrzeni ostatnich lat, w marcu 2012 roku wspólnie z PiS oraz Parlamentem Europejskim realizowaliśmy telemost Warszawa – Bruksela.

W sobotę, 27 czerwca, od godziny 14:00 zapraszamy na anteny wszystkich telewizji informacyjnych, żeby zobaczyć efekt naszej pracy przy realizacji sygnału z tego wydarzenia. Na miejscu będą pracować 4 nasze kamery, w tym kamera na 20-metrowym podnośniku i kamera mobilna.