Puchar Syrenki na żywo. Realizacja Transmisje LIVE

W dniach 1-5 września zapraszamy na kolejną produkcję naszej firmy, którą realizujemy dla Polskiego Związku Piłki Nożnej. Podobnie jak w ostatnich dwóch latach, także i w tym roku transmitować będziemy flagowy turniej organizowany przez PZPN czyli Puchar Syrenki, w którym zmierzą się reprezentacje młodzieżowe ośmiu państw, w tym Reprezentacja Polski U-17.

Transmisje LIVE zajmie się kompleksową realizacją transmisji i produkcją sygnału. W tym roku przy realizacji z Pucharu Syrenki pracować będzie m.in. nasz wóz transmisyjny, 5 kamer HD oraz 4-kanałowy system powtórek. Za streaming online na kanał YouTube „Łączy nas piłka”, czyli oficjalny kanał Polskiego Związku Piłki Nożnej, odpowiadać będzie nowy encoder, wykorzystujący inne niż dotychczas profile kodowania H264. Oprócz głównego encodera zapewnimy także tzw. backup stream, z wykorzystaniem niezależnego łącza internetowego, opartego o tzw. bonding 6. modemów sieci 3G/4G i 1. modemu LTE, czyli sumowanie sygnału internetowego z podłączonych urządzeń.

Pierwszy mecz odbędzie się 1 września o godzinie 11:00 w Sulejówku pod Warszawą. Reprezentacja Polski zmierzy się z Cyprem. Drugi mecz biało-czerwoni rozegrają 3 września, a finał turnieju odbędzie się 5 września, w sobotę. Transmisja on-line do obejrzenia na kanale YouTube „Łączy nas piłka” – youtube.com/LaczyNasPilka.