Uruchamiamy nową markę – FBLive.pl czyli transmisje na Facebooku!

FBLive.pl - streaming na Facebooku

Kilka dni temu, 12 kwietnia, Facebook zaprezentował tzw. LIVE API - rozwiązanie przeznaczone do realizacji profesjonalnych transmisji na Facebooka. Dzisiaj, 18 kwietnia, z dumą prezentujemy Wam nową markę i nową stronę - FBLive.pl czyli streaming na Facebooku.

Funkcja nadawania transmisji na Facebooku nie jest nowa, ale dotąd była dostępna tylko dla wąskiego grona tzw. osób publicznych, a nadawanie transmisji było możliwe tylko z telefonu lub tableta, za pośrednictwem aplikacji Facebook lub Facebook Mentions. Z tej funkcji korzysta intensywnie m.in. prezydent Andrzej Duda. Niestety transmisje w tej formie to często niestabilne ujęcia z telefonu trzymanego w ręce, kiepski dźwięk z mikrofonu w urządzeniu, bez możliwości podłączenia żadnego zewnętrznego sygnału, brak możliwości realizacji z kilku kamer, wstawienia plansz czy jakichkolwiek grafik. 12 kwietnia Facebook zaprezentował nowe rozwiązanie - LIVE API, które pozwala na nadawanie transmisji on-line z wykorzystaniem profesjonalnych rozwiązań.

W Media Mine Sp. z o.o. staramy się być zawsze na bieżąco, śledząc wszelkie zmiany i nowości związane z rynkiem transmisji internetowych, dlatego w kilka dni po prezentacji nowych rozwiązań przez Facebooka, z dumą prezentujemy nową markę. W ramach FBLive.pl będziemy zajmować się tylko realizacją profesjonalnych transmisji na Facebooka, pomaganiu naszym klientom w wykorzystaniu tego narzędzia w swojej komunikacji i doradzaniu w wykorzystaniu najlepszych możliwych rozwiązań do streamingu na Facebooku. Zapraszamy na FBLive.pl!

Rynek
KONTAKT Z NAMI

Media Mine Sp. z o.o.
Plac Konstytucji 6/83
00-550 Warszawa

Tel. 22 355-28-68
biuro@transmisjelive.pl