Kolejna transmisja na Facebooku, klientem Empik!

16 maja realizujemy kolejną transmisję na Facebooka, tym razem dla naszego nowego klienta – firmy Empik. Przez siedem dni będziemy realizować transmisje on-line z wydarzeń i spotkań, odbywających się w Warszawie, w ramach „Apostrofu. Międzynarodowego Festiwalu Literatury”, który potrwa do 22 maja. Transmisje internetowe będzie można oglądać równolegle na Facebooku oraz YouTube.

Przypomnijmy, że 18 kwietnia uruchomiliśmy nową markę, FBLive, w ramach której pomagamy naszym klientom realizować profesjonalny streaming na Facebooku. 2 maja, dla Polskiego Związku Piłki Nożnej, zrealizowaliśmy pierwszą taką transmisję w Polsce, a teraz przyszedł czas na kolejną realizację. Dla firmy Empik, która jest naszym nowym klientem, przez siedem dni przygotujemy dwie równoległe transmisje na oficjalny profil facebookowy firmy Empik, który liczy sobie ponad 0,5 mln fanów, a także na kanał YouTube.

Wszystkie transmitowane wydarzenia odbywać się będą w Warszawie, a przy realizacji transmisji zostanie wykorzystany nasz mobilny zestaw transmisyjny z dwiema kamerami HD oraz procesorem obrazu, umożliwiającym podłączenie prezentacji multimedialnej, jako dodatkowego źródła w mikserze wizji. Oprócz tego trzy software-owe encodery H264, postawione na stacjach roboczych – dwie do emisji transmisji na Facebooka i YouTube oraz jeden zapasowy.

Plan transmisji na żywo można znaleźć na stronie Empiku – tutaj. Wkrótce obiecujemy zaprezentować statystyki wszystkich zrealizowanych transmisji z tego wydarzenia.