Livestream na Facebooku ze studia Adopciaki.pl!

Jutro, 3 października, zapraszamy na kolejną transmisję na Facebooku, jaką zrealizujemy wspólnie z agencją Uszka w barszczu i serwisem Adopciaki.pl. W studio w Warszawie spotkają się eksperci z dziedziny weterynarii, żywienia i behawiorystyki zwierząt, którzy rozmawiać będą na temat adopcji zwierząt oraz będą na bieżąco odpowiadać na zadawane przez widzów pytania. Transmisja na żywo na profilu Adopciaki.pl na Facebooku.

transmisjelive zajmie się realizacją transmisji na Facebooku i zapewni kompleksową obsługę studia – oświetlenie, realizację wizji, realizację dźwięku i specjalną aplikację, dzięki której zadawane przez widzów na Facebooku pytania będą wyświetlane podczas transmisji.

To kolejna transmisja na Facebooku realizowana przez transmisjelive. Od uruchomienia LIVE API, rozwiązania które otworzyło możliwość realizacji profesjonalnego streamingu na Facebooku, w kwietniu 2016 roku (wcześniej można było nadawać tylko z telefonu), nasza firma realizowała transmisje m.in. dla Polskiego Związku Piłki Nożnej (profil Łączy nas piłka), firmy Empik czyli Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina.