Streaming w PPV i transmisje za hasłem w nowej usłudze PPVLive

Transmisje na YouTube i Facebooku zrewolucjonizowały Internet. Zrealizowaliśmy ich setki i realizujemy je nadal, jednak mają pewne ograniczenia. W transmisjelive nie lubimy ograniczeń, dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów uruchamiamy dzisiaj nową platformę – PPVLive.

Pod marką PPVLive oferujemy platformę do realizacji streamingu w PPV, transmisje z ograniczonym dostępem, np. dla zamkniętych grup roboczych, transmisje po zalogowaniu lub za hasłem. To odpowiedź na zmieniające się potrzeby rynku i oczekiwania klientów, chcących przenosić swoje wydarzenia – konferencje, szkolenia, prezentacje produktów do Internetu.

transmisje w ppv i streaming za hasłem

PPVLive jest marką Media Mine Sp. z o.o., która od 2009 roku dostarcza rozwiązania w zakresie produkcji telewizyjnej i transmisji internetowych. Firma jest liderem branży, pracując dla takich klientów jak Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Polski Związek Piłki Nożnej, Polski Związek Koszykówki, KSW czy Narodowy Instytut Fryderyka Chopina. Obsługujemy najważniejsze wydarzenia w kraju.

Pod marką transmisjelive zapewniamy zaplecze produkcyjne, dysponując dwoma wozami transmisyjnymi i kilkoma zestawami mobilnymi do obsługi mniejszych produkcji. Rocznie produkujemy ponad 560 transmisji, które co tydzień można oglądać w Internecie oraz na kanałach między innymi Telewizji Polskiej, Polsatu czy Sportklubu.

Pod marką Emocje.TV tworzymy własną platformę z transmisjami sportowymi, pokazując naszym widzom to, czego nie pokazuje telewizja. Aktualnie w Emocje.TV można oglądać wszystkie nietelewizyjne mecze Energa Basket Ligi oraz wybrane mecze 2. ligi piłki nożnej. Konto na platformie posiada ponad 21 000 użytkowników, co czyni Emocje.TV największą niezależną platformą z transmisjami PPV w Polsce.

W 2018 roku uruchomiliśmy transmisjelive remote production studio, a niektóre produkcje obsługujemy zdalnie. Na miejsce wydarzenia wysyłamy operatorów z nadajnikami, które przekazują sygnał do studia w Warszawie przy pomocy kilku źródeł internetu LTE działających w technologii bondingu, czyli łączenia pasma. Dzięki temu nie są nam straszne awarie łącz internetowych w miejscu, skąd realizujemy transmisje. W studio dokładamy oprawę graficzną, komentarz, filmy, reklamy oraz emitujemy sygnał do widzów – na YouTube, Facebooka lub w kilka miejsc jednocześnie.

Pod marką Studiolive oferujemy w Warszawie wynajem powierzchni studyjnych i typu greenscreen. Tak na wszelki wypadek, gdyby nasi klienci potrzebowali miejsca gotowego do realizacji webinarów czy szkoleń.

PPVLive jest uzupełnieniem oferty firmy o platformę PPV i do realizacji transmisji z kontrolowanym dostępem. Nie musisz korzystać z naszych innych usług. Dostajesz własną, wydzieloną platformę skonfigurowaną pod Twoje potrzeby. Możesz sam nadawać sygnał, podłączyć własne konto Dotpay, sprzedawać dostęp do transmisji w PPV jednorazowo, w pakietach lub w ramach automatycznie odnawialnych subskrypcji. Możesz także realizować transmisje z kontrolowanym dostępem, np. dla zamkniętych grup roboczych, udostępniając widzom kod dostępu.