Uruchamiamy Streaming Warszawa, nową usługę dla firm w Warszawie i okolicach

W transmisjelive staramy się szybko odpowiadać na zmieniające się potrzeby organizatorów wydarzeń i agencji eventowych, szukających sprawdzonych usług takich jak realizacja transmisji on-line czy live streaming w Warszawie. Z tego właśnie powodu uruchamiamy nową usługę Streaming Warszawa, do realizacji której kierujemy część naszego zespołu realizacyjnego. Pod marką Streaming Warszawa, będziemy oferować tej samej, wysokiej jakości usługi realizacji transmisji i streamingu, jakie od 2009 roku oferujemy pod nazwą transmisjelive. Zaletą będzie szybsza reakcja na zapotrzebowanie klienta, bardziej niestandardowe podejście oraz znajomość warszawskich realiów i obiektów konferencyjnych.

Co oferujemy w ramach Streaming Warszawa?

Przenosimy eventy do Internetu. Usługa kierowana jest do wszystkich organizatorów wydarzeń i agencji eventowych działających na terenie miasta stołecznego Warszawy i bliskich okolic. Oferujemy usługi, takie jak live streaming, realizacja transmisji online, videokonferencje czy produkcja TV. Realizujemy transmisje online na najbardziej popularne platformy streamingowe, jak YouTube, Facebook czy transmisje na LinkedIn. W Streaming Warszawa pomożemy też w realizacji dużego wydarzenia, które wymaga produkcji z kilku kamer, oprawy graficznej czy nawet użycia wozu transmisyjnego. Korzystając z naszej platformy PPVLive, która pozwala na realizację streamingu w PPV oraz transmisji za hasłem, oferujemy realizację transmisji z konferencji, szkoleń czy prezentacji na żywo w Internecie.

Czym wyróżnia się usługa Streaming Warszawa?

Nasze usługi produkcji TV i streamingu świadczymy od 2009 roku. Do obsługi usług oferowanych na streamingwarszawa.pl, skierowaliśmy tę część naszej ekipy od realizacji transmisji i streamingu, która na stałe mieszka w Warszawie i okolicach. To kilku doświadczonych operatorów kamer, realizatorów i inżynierów streamingu, mających największe doświadczenie z realizacją streamingu z konferencji, szkoleń i webinarów w Warszawie. Ekipa zna na pamięć większość warszawskich obiektów konferencyjnych, jak hotele, centra konferencyjne i sale. Dzięki temu możemy zaoferować usługi streamingu na najwyższym poziomie, w najbardziej konkurencyjnych cenach.

Streaming ze studia greenscreen w Warszawie

Zdajemy sobie także sprawę, że aktualnie większość wydarzeń nie może się odbywać w hotelach i w innych popularnych lokacjach na eventy. Naszych klientów zapraszamy do naszego studio greenscreen w Warszawie – Studiolive, które znajduje się na Ursynowie, 400 m od Puławskiej i kilometr od obwodnicy Warszawy S2. Na miejscu dostępne są trzy wyposażone studia TV z greenboxem, a także niebieskim, czarnym i białym horyzontem. Nagrywamy programy, realizujemy transmisje oraz streaming, oferując pełną obsługę techniczną, a także zaplecze produkcyjne, jak garderoba czy parking.