Transmisja internetowa z Konkursu Chopinowskiego 2015

Narodowy Instytut Fryderyka Chopina, doceniając nasze doświadczenie i wiedzę w zakresie realizacji transmisji na YouTube, wybrał nas do realizacji transmisji z tegorocznego XVII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina.

W dniach 13-24 kwietnia firma Transmisje LIVE.pl zapewni streaming na platformę YouTube z odbywających się w Operze Narodowej eliminacji do Konkursu Chopinowskiego. Sygnał z eliminacji produkuje ekipa Akademii Filmu i Telewizji.

Transmisje LIVE.pl będzie także realizować streaming z konkursu oraz finałów XVII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina, które odbywać się będą w październiku. Tym razem będziemy mieć przyjemność współpracować z Telewizją Polską, której wozy będą pracować przy produkcji sygnału.

W maju 2013 roku, co zbiegło się z udostępnieniem przez YouTube funkcji transmisji online na szerszą skalę, nasza ekipa, jaka jedyna polska firma, została zaproszona na konferencję dotyczącą prezentacji narzędzi YouTube do nadawania na żywo. Od tamtej pory regularnie uczestniczymy w konferencjach i współpracujemy z YouTube w zakresie realizacji transmisji. Chwalimy się największym w Polsce doświadczeniem w realizacji streamingu na tę platformę.