Transmisje LIVE.pl także na ORLEN Warsaw Marathon

Z dumą informujemy, że Agencja LIVE oraz firma ORLEN po raz kolejny zaufały nam, wybierając nas do realizacji transmisji z ORLEN Warsaw Marathon.

Podobnie jak w zeszłym roku, Transmisje LIVE.pl zajmie się realizacją transmisji internetowej na platformę YouTube, a sygnał dostarczy Telewizja Polska, której wozy będą pracować podczas ORLEN Warsaw Marathon. Transmisje LIVE.pl zapewni także wozy kamerowe, kierowców, operatorów i sprzęt niezbędny do transmisji w ruchu. Przed czołówką kobiet, czołówką mężczyzn oraz czołówką biegu na 10 km pojedzie samochód Transmisje LIVE.pl z kamerą, która dzięki wykorzystaniu naszej technologii do transmisji w ruchu, będzie nadawać na żywo obraz i dźwięk z trasy. Sygnał z tych kamer dostarczymy do wozu Telewizji Polskiej.

Nasza technologia, oparta o urządzenia typu Streamgate, pozwala na nadawanie wysokiej jakości obrazu i dźwięku z jadącego pojazdu. Urządzenie, które jest wyposażone w kilka modemów 3G/4G sieci komórkowych i modemy LTE, sumuje sygnał wszystkich sieci w ten sposób, aby zapewnić największe możliwe pasmo wysyłania dla obrazu i dźwięku, z zachowaniem jednocześnie minimalnego opóźnienia. Tego typu urządzenia nasza firma wykorzystuje podczas wszystkich imprez biegowych, które realizujemy – m.in. Maratonu i Półmaratonu Warszawskiego, ORLEN Warsaw Marathonu czy Festiwalu Biegowego w Krynicy.